SEO specialist állás

Fanatikusan érdekel a keresőoptimalizálás? Jelentkezz senior SEO Specialist -nek!

Nézd meg, mit kínálunk!

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel, igényeik követése SEO auditok és folyamatos SEO együttműködések területén,
  • teljeskörű SEO projektszervezés és management,
  • prezentációkészítés és személyes prezentálás, riporting,
  • kapcsolódó adminisztráció projekt management rendszerben.

Ideális jelölt vagy számunkra, ha:

  • minimum 4 éves SEO tapasztalattal bírsz
  • ismered a legnépszerűbb SEO toolokat: SEMrush, MOZ Pro, ScreamingFrog, SEO Power Suite stb.
  • Google Analytics, Trends, Search Console, Google AdWords és érdeklődsz az új SEO trendek iránt
  • eredmény orientált vagy
  • kedveled a kihívásokat, újításokat
  • precíz, alapos munkát adsz ki a kezedből és rendszerben gondolkodsz,
  • profin kezeled a táblázatokat, megosztott dokumentumokat

Külön örülünk, ha:

  • projekt manager gyakorlattal rendelkezel
  • ismered a leggyakoribb CMS rendszereket
  • WordPressben otthonosan mozogsz (Yoast SEO modult ismered)
  • értesz és beszélsz angolul

Amit kínálunk:

  • érdekes SEO projektek piacvezető márkák számára
  • munkaidőd 75%-ával kell csak elszámolj (tehát 8 órából 6-tal), a többit a folyamatos fejlődésedre fordíthatod, melyet belső tréningekkel is támogatunk
  • tréning lehetőségek nem csak SEO területen (PPC, CRO, UX)
  • lehetőség, hogy a tudásodat jó ügy érdekében használd, hiszen az INTREN több szervezetnek is segít a társadalmi felelősségvállalás jegyében
  • versenyképes fizetés

A munkavégzés helye Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.

(Az irodaházban működik büfé, és könnyen megközelíthető.)
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel az alul lévő űrlapon keresztül!

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*