Junior grafikus állás

Keressük grafikus csapatunk új tagját!

Elvárások:

  • A Photoshop legyen a kisujjadban!
  • Az After Effects működése ne tartogasson számodra meglepetéseket!
  • Ismerd az alapvető digitális marketingben használt kreatív formátumokat.

Előnyt jelent:

  • Ha kreatív problémákra kreatív válaszokat tudsz adni!
  • Ha tudod, mi fán terem a Google Web Designer.

Feladatok:

  • Statikus és animált kreatívok készítése.
  • Havi tartalomcsomagok készítése grafikai brief alapján.
  • Kreatív tervezési és megvalósítási folyamatokban való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Lelkes, fiatalos csapat!
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Változatos hazai és nemzetközi ügyfélkör.

A munkavégzés helye Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb önéletrajzoddal, portfólióddal (ha van) és a fizetési igényed sávos megjelölésével az alábbi űrlapon keresztül:

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*