Digital Consultant (Online Marketing Specialist) állás

Dolgoztál már digitális ügynökségnél, vagy ügyfél oldalon, de szeretnél még több szakmai tudást szerezni?

Nézd meg mit kínálunk!

Nálunk a legfontosabb feladataid lesznek:

  • Több szakmai divíziót érintő digitális stratégiák kialakításának vezetése az ügyfelek igényei alapján.
  • Az ügyfél szakmai támogatása üzleti céljainak elérése érdekében.
  • Szolgáltatásaink alapos megismerése, hogy a különböző együttműködések esetén a legoptimálisabb csomagokat javasolhasd.
  • Belső csapatunk megfelelő koordinálása, briefelése az ügyfél céljainak maximalizálása érdekében.
  • Teljes körű adminisztráció és projekt menedzsment.

Ideális jelölt vagy számunkra, ha:

  • Van legalább 4 éves online marketing tapasztalatod digitális ügynökségi, sales house, vagy ügyfél oldalon.
  • Dolgoztál már több digitális üzletágat érintő projekteken.
  • Tudsz egyedül dolgozni: noha nem leszel egyedül a szobában, de lesz alkalom, amikor csak magadra számíthatsz.
  • Képben vagy a legfrissebb online trendekkel, a Facebook és a Google alapelvárás.
  • Nem szaladsz el, ha mások előtt kell prezentálnod.
  • Nem áll Tőled távol az analitikus, rendszerszerű gondolkodás.
  • Jól beszélsz és írsz angolul (német már csak extra lenne).

Külön örülünk, ha:

  • Már rendelkezel korábbi ügynökségi múlttal
  • Alapvető számodra a folyamatos szakmai önfejlesztés
  • Kreatívan állsz az eléd gördülő problémák megoldásához

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Multinacionális és nagyvállalati ügyfelek, projektek.
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek, kiemelten PPC, SEO és webanalitikai területen.
  • Nyitott, lelkes kollégák, akik alig várják, hogy Tőled is tanuljanak.
  • Lehetőség, hogy a tudásodat jó ügy érdekében használd, hiszen az INTREN több szervezetnek is segít a társadalmi felelősségvállalás jegyében.
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet.
  • Minden héten gyümölcsnap.
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda.

A munkavégzés helye Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.

(Az irodaházban működik büfé, és könnyen megközelíthető.)
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel az alul lévő űrlapon keresztül!

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*