WordPress (low-code) fejlesztő állás

WordPress (low-code) fejlesztőt keres DEV csapatába az INTREN!

Digitális ügynökségünk 2024-ben is a hazai piac vezető szereplője kíván lenni az adatalapú digitális rendszerek építésében, ezért a PPC és Analytics üzletágaink mellett fejlesztő csapatunkat is bővítjük.

Most WordPress (low-code) fejlesztő pozícióban van szükségünk erősítésre.

Nálunk a legfontosabb feladataid lesznek:

  • WordPress oldalak / WooCommerce webshopok fejlesztése:
    • Tapasztalt projektmenedzserek által összeállított specifikáció szerint
    • Precízen összekészített tartalom (Google Drive-on rendszerezett képek és „SEO ready” szövegek) alapján
    • Mobile first webdesign látványtervek (Sketch, vagy Figma) alapján, vagy akár „nulláról”
  • WordPress oldalak / WooCommerce webshopok karbantartása:
    • Részleges, egyedi biztonsági mentések a nagyobb fejlesztések előtt
    • Új funkciók implementálása, meglévőek módosítása
    • AWS (Ubuntu + Plesk) szerver környezet frissítése (pl. PHP verziók, limitek)
    • WordPress és Téma (Porto + WP Bakery) frissítése
    • Pluginok frissítése
    • Funkcionális, performance, eszköz- és böngésző tesztek (Edge, Firefox, Chrome)
    • Google Search Console monitoring (weboldal SEO állapotának ellenőrzése)
    • Timelog, feladatok adminisztrációja (EasyRedmine PM rendszerben)

Ideális jelölt vagy számunkra, ha:

  • Minimum 3 éves tapasztalattal bírsz és élő referenciákkal rendelkezel
  • WordPressben és akár más CMS rendszerben is otthonosan mozogsz
  • WooCommerce alapon fejlesztettél már komplex, nemzetközi, többnyelvű (WPML), többvalutás webshopot
  • HTML/CSS, PHP, SQL alapismeretekkel, webfejlesztői gyakorlattal rendelkezel
  • Tisztában vagy az IT biztonsági- és jogi követelményekkel
  • Kezeltél már projekt menedzsment / ticketing rendszert
  • Marketing-, analitikai-, SEO szemlélettel is rendelkezel
  • Eredmény orientált vagy, precíz, alapos munkát adsz ki a kezedből
  • Profin kezeled a táblázatokat, megosztott dokumentumokat
  • Proaktiv rátermettséggel és szimpatikus hozzáállással kommunikálsz
  • Angol nyelvtudással rendelkezel (beszélni nem kell, de dokumentációkat értelmezni igen)

Külön örülünk, ha:

  • Kezeltél/fejlesztettél már Shopify, Magento2, vagy más webshop rendszert
  • Végeztél már készletkezelő, vállalatirányítási, vagy CRM rendszer szinkronizációkat
  • Jártas vagy egyedi fejlesztésben is (pl.: Bootstrap alapú responsive frontend sitebuild / téma fejlesztés, esetleg PHP / plugin fejlesztés)

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény alapú fizetés
  • Profi kollégák vesznek körül – fullservice lefedettséggel – az online marketing összes szegmenséből (50+ fő)
  • Fontos számunkra a fejlődésed és ez nálunk nem csak duma: Munkaidőd 75%-ával kell csak elszámolj (tehát 8 órából 6-tal), a többit a folyamatos fejlődésedre fordíthatod, melyet belső- és külső tréningekkel is támogatunk
  • Tapasztalt projektmenedzserekkel, frontend- és backend fejlesztőkkel dolgozhatsz, akik a legmodernebb webes technológiákkal ismertetnek meg
  • Ügyfeleinket folyamatosan edukáljuk, értékes, valós üzleti kihívásokat megvalósító feladatokat delegálunk feléd
  • Multinacionális és nagyvállalati ügyfelek, projektek
  • Flat szervezet, jófej vezetők, fiatalos, összetartó csapat

A munkavégzés ideje hétköznap 9:30-18:00, helyszíne pedig full remote – home office, vagy klimatizált, kutyabarát iroda, friss gyümölcssel, kávéval Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.

Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz (alkalmazotti) fizetési igényeddel, vagy (vállalkozói) óradíjaddal , önéletrajzoddal, referenciákkal és motivációs leveleddel alább, az űrlapon keresztül!

Jelentkezési határidő: 2024. február 1.

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*