Social Media Manager állás

Tapasztalt Social Media Managerrel bővítenénk kreatív tartalom csapatunkat!

Elvárások:

  • Min. 2-3 év social media manageri tapasztalat ügynökségnél.
  • Mély tapasztalat social media felületek kezelésében és tartalmak optimalizálásában.
  • Közösségi média marketing, tartalomstratégiai és írói készségek.
  • Erős elemzői készségek, a monitoring eszközök értékelésének képességével.
  • A közösségi média marketing legújabb trendjeinek ismerete.
  • Social hirdetési rendszerek alapfokú ismerete.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs készségek.

Előnyt jelent:

  • Zoomsphere, Neticle ismerete.
  • Google (és YouTube) üzleti felületeinek ismerete.
  • SEO és a PPC best practice-einek ismerete.
  • Az angol mellett más idegen nyelv ismerete.

Feladatok:

Egy teljes munkaidős, heti 2 nap home office-os feladatkör, Budapesten. Közösségi média menedzserként te leszel felelős a közösségi média kreatív kampányok kitalálásáért és végrehajtásáért olyan platformokon, mint a Facebook, Instagram TikTok, YouTube, LinkedIn, ügyfeleink nevében. Felelős leszel továbbá a tartalmi stratégiák kidolgozásáért, a közösségi média tartalmak optimalizálásáért, valamint meggyőző szövegek és grafikai briefek megírásáért.

Amit kínálunk:

  • Kreatív, fiatal, humoros szakemberekből álló csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai vizsgák megszerzése
  • Sokszínű, nemzetközi ügyfélkör
  • Rendszeres céges partik és rendezvények
  • Szülinapi tortázások
  • Heti gyümölcsnap
  • Állatbarát iroda
  • ChatGPT Premium

A munkavégzés helye Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel az alul lévő űrlapon keresztül!

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*