PPC menedzser állás

PPC csapatunk tovább bővülne, keressük legújabb kék/barna/fekete öves PPC managerünket!

Ha tele vagy ötletekkel, melyeket szívesen megvalósítanál egy fiatalos, de annál nagyobb szakmai tapasztalattal rendelkező csapatban, nyitott vagy a fejlődésre és önálló projektmegvalósításra, sőt, szívesen hoznál új perspektívát, kutatnál saját témákat, amikből mi is tanulhatunk, akkor szeretnénk megismerni!

Picit arról, milyen is a mi csapatunkban dolgozni:

  • Pet-friendly irodánkban minden nap találkozhatsz legalább 1-2 kutyával, akikhez fordulhatsz egy kis lelki kraftért.
  • Minden hónap egyik hétfőjén hatalmas közös tortázást tartunk, a havi szülinaposokat ünnepelve, a csapat önjelölt snackfelelősei pedig mindig kitalálnak valamit a „szürke” hétköznapokra.
  • A cukorbevitelt ellensúlyozva heti egyszer gyümölcsnapot tartunk az irodában!
  • Rendszeres szakmai fejtágítás (nem csak PPC-t érintően), hogy az online marketing minden területére legyen rálátásod.
  • Nálunk a „fiatalos csapat” nem csak egy elcsépelt frázis, a csapatunk nagyja még a húszas éveit tapossa, és a főnököd sincs több, mint 35!

Miket várunk el tőled?

  • Rendelkezz min. 2 év ppc manageri tapasztalattal, amit ügynökségnél vagy ügyfél oldalon szereztél.
  • Have a decent understanding of the English language.
  • Magabiztosan kezelj Sales fókuszú Google Ads és Facebook kampányokat
  • Alap szinten ismerd a Google Analyticset és az Excelt
  • Tudj önállóan dolgozni

Külön örülünk, ha:

  • Használtál már GTM-et
  • Ismered a Looker Studio-t
  • Van tapasztalatod más hirdetési rendszerekben pl.: MS Ads, Criteo, TikTok
  • Készítettél már PPC stratégiát

Mi lesznek a feladataid?

  • Főleg Google Ads és Facebook hirdetésmenedzsment
  • Havi riportok készítése
  • Kampányok tervezése és kivitelezése

A munkavégzés helye Óbudán: 1036 Budapest, Lajos u. 78.

(Az irodaházban működik büfé, és könnyen megközelíthető.)
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel az alul lévő űrlapon keresztül!

      Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az   adatkezelési tájékoztatót  megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.*